GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2022 13:36   Güncelleme : 15-10-2022 11:02

Tesettüre giren Popstar Özlem Adını bile değiştirdi: Yok böyle değişim! 'Ekranda sadece kıyafetim eleştirildi..'

Tesettüre giren Popstar Özlem Adını bile değiştirdi: Yok böyle değişim! 'Ekranda sadece kıyafetim eleştirildi..'

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan 'Popstar' adlı müzik programında dekolte kıyafet tercih etmediği için programın jüri üyeleri Ebru Gündeş, Bülent Ersoy ve Armağan Çağlayan'ın tepkisiyle karşılaşan Özlem Güneş Osma, yıllar sonra ortaya çıktı. Eski yarışmacı yarışmadan sonra tesettüre girdiğini ve adını değiştirdiğini açıkladı.

2003 yılında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan, Ebru Gündeş, Bülent Ersoy ve Armağan Çağlayan'ın jüriliğini yaptığı müzik yarışmasında dekolteli kıyafet tercih etmediği için jüri üyelerinin eleştirisine maruz kalan Özlem Güneş Osma, yıllar sonra ortaya çıktı.

YouTube'da yayınlanan Katarsis programına katılarak Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın sorularını yanıtlayan Özlem Güneş Osma, yarışmadan sonra tesettüre girdiğini ve adını değiştirdiğini açıkladı.

Bir döneme damga vuran Popstar yarışmasında jüri olan Ebru Gündeş, Bülent Ersoy ve Armağan Çağlayan'ın, dekolte giymediği için eleştirdiği Popstar Özlem, dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Yıllar sonra ortaya çıkan Özlem Osma tesettüre girdikten sonra adını da Mekselina İslam olarak değiştirdiğini açıkladı.

"EKRANDA DA SADECE KIYAFETİM ELEŞTİRİLDİ"
"Popstar Özlem" adıyla bilinen Mekselina İslam, yıllar önce katıldığı yarışmada yaşadıkları hakkında şunları söyledi:

"Orada hiç rahat değildim. Beni olduğumdan farklı biriymiş gibi göstermeye çalıştılar. Sürekli kıyafetim eleştiriyor. Açık giyinmezsen... Arka tarafta da böyle. Ekranda da sadece kıyafetim eleştiriliyor. Ebru Gündeş bana 'Dekolte giymen gerekirse giyer misin?' dedi. Ben de giymem dedim. Bu ekrana yansıyınca rahatsız oldum. Olduğumdan farklı gösterilince hayallerim yıkıldı. Dekolte meselesinden çok üstüme gelindi ve elenmek istedim"

MEKSİNA İSLAM KİMDİR?
Mekselina İslam'ın gerçek adı "Özlem Osma" 'dır. Gerçek ismi Özlem Osma olan Mekselina İslam'ın aynı isimde Youtube kanalı bulunmaktadır. Youtuber olan Mekselina İslam zamanında popüler yarışma olan Popstar'a katılmıştı. Popstar'a Özlem Osma olarak katılan Mekselina İslam, Popstar jüri üyelerinden birinin, "neden daha açık giyinmiyorsun" eşeltrisiyle karşılaşınca yarışmayı bırakmıştı.

Mekselina İslam'ın Youtube'da toplamda 126 bin abonesi bulunmaktadır.

Karar

ZehraZehra

seyyidezehra@outlook.com