DÜNYA
Giriş Tarihi : 13-03-2022 18:04   Güncelleme : 23-03-2022 15:21

İran, İsrail'i vurdu: Mossad subaylarından ölüler var!

İran Devrim Muhafızları Erbil'de İsrail istihbaratı Mossad'a ait karargahları balistik füzelerle vurdu. Şiddetli saldırıda 9 Mossad subayının öldüğü belirtildi.

İran, İsrail'i vurdu: Mossad subaylarından ölüler var!

İran haberleri">İran Devrim Muhafızları tarafından yapılan yazılı açıklamada,   Erbil’deki İsrail haberleri">İsrail istihbarat örgütü MOSSAD’a ait karargahların balistik füzelerle vurulduğu belirtildi. Siyonist kaynaklar saldırıyı doğrularken, saldırıda 9 Mossad subayının öldüğü belirtildi.

Son olarak Siyonist İsrail rejimi, Suriye’de 2 İran Devrim Muhafızları subayını şehit etmişti.

İslami Analiz'de yer alan habere göre: 'Devrim Muhafızları Ordusu Halkla İlişkiler Dairesi' adına yapılan açıklamanın metninde şu ifadeler yer aldı:

“Sahte Siyonist rejimin son zamanlarda işlediği cinayetlerin ve bu rezil rejimin suçlarının ve kötülüklerinin cevapsız kalmayacağının daha önce duyurulmasının ardından dün gece, ‘Siyonistlerin Komplo ve Kötülük Stratejik Merkezi’, Devrim Muhafızları Ordusu'nun güçlü ve tam isabetli füzeleri ile hedef alındı.

Cani Siyonist rejimi her türlü kötülüğün tekrarının sert, kararlı ve yıkıcı tepkilerle karşı karşıya kalacağı konusunda bir kez daha uyarıyoruz.

Ayrıca büyük İran milletine, İslam vatanının güvenlik ve barışının İran İslam Cumhuriyeti silahlı kuvvetlerinin kırmızı çizgisi olduğunu ve kimsenin onu tehdit etmesine veya saldırmasına izin vermeyeceklerini emin olmalarını istiyoruz.”

                                 İŞTE MOSSAD KARARGAHI'NIN SON HALİ

 

 

ZehraZehra