GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2022 10:02   Güncelleme : 15-02-2022 07:31

Kurdaş'tan Cübbeli Ahmet'e İsrail tepkisi: Normalleşme fetvacısı..

Kurdaş'tan Cübbeli Ahmet'e İsrail tepkisi: Normalleşme fetvacısı..

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü isimli şahsın Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman'a yönelik sözlerine tepki gösterdi.

Kurdaş, Cübbeli Ahmet denen şahsın AKP iktidarının Siyonist İsrail ile normalleşme çalışmalarına destek vererek bu konuda bir eleştiri yapmamasına dikkat çekti.

Kurdaş, Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman'ın İsrail ile normalleşme çabalarına karşı çıkmasına tepki gösteren Cübbeli Ahmet denen şahsa sosyal medya hesabından cevap verdi.

Öte yandan sosyal medyadan da Cübbeli Ahmet'te Saadet Partisi Milletvekili Abdulkadir Karaduman'a sarf ettiği sözlerden ötürü sert tepkiler gelir gelirken Cübbeli Ahmet'in yaptığı açıklama için ise kullanıcılardan "İftiracı" gibi sert sözler kullanıldı.

İşte Mustafa Kurdaş'ın Cübbeli Ahmet denen şahsa yönelik tepkisi şu şekilde:

"İsrail'le normalleşmenin fetvacısı da bulunmuş. Öyle özene bezene, süslü püslü yazmış ki, Herzog'u karşılama heyetine katılmayı da hak etmiş. İsrail'e uzatılan "çiçek" olmuş... Vah.. vah.. vah..."

Milli Gazete

 

 

 

 

ZehraZehra