GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2022 10:06   Güncelleme : 15-02-2022 07:34

CIA ile görüşen Cüppeli Ahmet'ten 'Derin Devlete': Şii Müslümanlara karşı harekete geç..

Kendinden olmayan müslümanlara her fırsatta kin kusan Cüppeli Ahmet, İslam'a düşman, karanlık dönemler, zulüm girdabı ve faili meçhul cinayetlerin müsebbibi 'Derin devletten' Şii Müslümanlara karşı harekete geçme ricasında bulundu.

CIA ile görüşen Cüppeli Ahmet'ten 'Derin Devlete': Şii Müslümanlara karşı harekete geç..

'Cübbeli' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün ABD-İsrail-Suud tezleriyle paralel biçimde İran düşmanlığı ve Şii Müslümanlara karşı derin planları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Şii Müslümanlara karşı 'Derin devleti' harekete geçmeye çağıran Cübbeli, Diyanet ve Milli Eğitim Bakanlığına sitemde bulunurken "Sözün bittiği yere geldik" diyerek karanlık odaklara tetikçilik yaptı.

Daha önce katıldığı televizyon programlarında Amerika İstihbarat Servisi CIA ile görüştüğünü itiraf eden Cübbeli'nin Twitter üzerinden paylaştığı hezeyan dolu açıklamaları şöyle oldu:

"Türk devleti adına dertleniyor, ama hâlâ bu devleti savunduğunu söyleyenlerden bazısı bu tehlikeyi göremiyorsa hatta Diyanet, Caferi İlmihali adı altında kitap basarak bu ateşe benzin döküyorsa ve Milli Eğitim kitapları Caferiliği beşinci hak mezheb olarak gösteriyorsa artık sözün bittiği yere geldik demektir. Bu husûsta ya hıyânet devreye giriyor veya gaflet ve dalâlet sebebiyle bu yanlışlara imza atılıyor.

Biz de bu vesîleyle bizi yönetenleri ve özellikle hâlen mevcudiyetini koruduğunu umduğumuz derin devlet erkânını vatanımızı bu İran Şia’sının ve Caferilik adı altında İran ajanlığı yapan ecdad düşmanlarımızın tehlikesinden korumaları hatta vuku bulan birçok zararlardan kurtarmaları husûsunda teşvik ediyor ve milyonlar adına onlardan ricacı oluyoruz." (Hürseda Haber)

Hürsedahaber

ZehraZehra