GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2021 13:58   Güncelleme : 01-11-2021 12:12

Şamil Tayyar'dan partisine sert sözler: Kendi oluşturduğumuz sınıfa yabancılaştık, çatışıyoruz. Yazık

Şamil Tayyar'dan partisine sert sözler: Kendi oluşturduğumuz sınıfa yabancılaştık, çatışıyoruz. Yazık

AK Partili Şamil Tayyar, “Allah aşkına her evde 2-3 telefon var” diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz’ü eleştirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz dün partisinin Manisa’daki programına katılarak, “Bugün Avrupa’da duyuyorsunuz, yakıtın olmadığı, raflarda neler olduğunu. Kış geliyor. O dövizlerin fazlalığı nedeniyle kur farkları da aşağıya doğru inecek. Gıdada hiçbir eksiğimiz yok. Pahalılık olabilir. Allah aşkına, Türkiye'de son 20 senede her eve bakın ya bir otomobil ya da 2 otomobilimiz var. Her evde 2-3 telefon var. Türkiye'nin doğal gaz gitmeyen ilçesi kalmadı. Elektrik desen yine aynı, Yolları zaten saymıyorum.” demişti. 

KENDİ OLUŞTURDUĞUMUZ SINIFA YABANCILAŞTIK

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Eski Milletvekili Şamil Tayyar, isim vermeden Demiröz’e tepki gösterdi. Tayyar paylaşımında, “Ev, araba, bilgisayar, cep telefonu, lüks değil ihtiyaç oldu.” dedi. Tayyar açıklamasının devamında şimdi kendi oluşturduğumuz sınıfa yabancılaştık, çatışıyoruz. Yazık!” ifadelerini kullandı.

Milli gazete