GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-09-2021 19:23   Güncelleme : 04-09-2021 19:23

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akıncı TİHA'larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akıncı TİHA'larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz..

AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız (TİHA) Akıncı'larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:
- Gazete küpürleri üzerinden partimizi kapatmak istediler, terör örgütlerini üzerimize saldılar ama başaramadılar.
-Tüm oyunları birer birer bozduk. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye çıktığımız yolda alnımız ak, başımız dik yürüyoruz.

-Allah'ın yardımı ve milletimizin desteğiyle tüm oyunları birer birer bozduk. Muhalefetin çapsızlığına, riyakârlığına, vesayet özlemine de aynı şekilde birçok kez şahit olduk.

- CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor.

-(CHP) Her gün maşeri vicdanı kanatan bir skandala, kadınlarımızın çoğunluğunu tahkir eden bir terbiyesizliğe imza atıyorlar.

-20 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, milletten yediği tokadın acısıyla ateşi kendisini de yakacak tehlikeli bir oyun oynuyor.

-FETÖ'cüler için Ankara'dan İstanbul'a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi.

-Dolmabahçe Sarayı'nın karşı duvarına 'zulüm 1453'te başladı' diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun.

-Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız Akıncılarla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz.

Sputnik