SİYASET
Giriş Tarihi : 22-08-2021 11:33   Güncelleme : 27-08-2021 09:39

Ak Partililer Mansur Yavaş'ı markaja aldı: Dikkat çeken fotoğraf karesi

Ak Partililer Mansur Yavaş'ı markaja aldı: Dikkat çeken fotoğraf karesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, AKP'li isimlerle dikkat çeken bir yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Başkan Yavaş, eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve VakıfBank Yönetim Kurulu Üyesi AKP'li Sadık Yakut ile Eski Ardahan Milletvekili Saffet Kaya, Ankara'da, bu gece dikkat çeken bir yemek davetinde bir araya geldi.

Odatv'de yer alan habere göre Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a destek yemeği düzenlediği öne sürülen AKP'li isimler, aynı zamanda Başkan Mansur Yavaş'la fotoğraf çektirdi.

Ayrıca dün de  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu, Türkiye Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan'la beraber Kars'ta poz veren AKP'li Saffet Kaya, hem Mansur Yavaş'la hem de Bilal Erdoğan ile farklı zamanlarda boy göstermesi dikkat çekti.

Bir taraftan Bilal Erdoğan'la yan yana uzun süre poz veren Saffet Kaya'nın, saatler sonra Mansur Yavaş'a destek yemeği düzenleyenler isimlerin arasında yer alması siyaset arenasını ısındırdı.

Ortaya çıkan görüntüler, "AKP'liler Mansur Yavaş'ı markaja aldı" yorumlarına neden oldu.

AKP'li Saffet Kaya'nın sosyal medya hesabı Facebook'tan, "Milletvekilimiz sayın Saffet Kaya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mansur Yavaş bey ve önceki dönem Adalet Bakanı sayın Oltan Sungurlu beyle ailece yemekte buluştular" paylaşımı da yapıldı.

 

Öte yandan Mansur Yavaş'a yakın kaynaklar ise, organizasyonun "yemek" değil, Büyük Birlik Partisi'nin kurucularından, eski ANAP milletvekili Esat Bütün'ün kızının nikah töreni olduğunu belirtti.

AKP'Lİ KAYA MANSUR YAVAŞ VE BİLAL ERDOĞAN İLE AYNI KAREDE

AKP'li Saffet Kaya saatler önce Mansur Yavaş'la Anaka'da satler önce görüşmesinde bir müddet önce Kars'ta bir araya geldi.

 

Yemek davetinde poz veren AKP'li Kaya, gün içinde Kars'a ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan saatlerce vakit geçirdi.

Milli Gazete