GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-08-2021 12:16   Güncelleme : 15-08-2021 12:16

Fatih Akıncıları: Vatanımıza Sığınan Mazlumlara Uzanan Elleri Kırmaya Dilleri Kesmeye Muktediriz...

Fatih Akıncıları: Vatanımıza Sığınan Mazlumlara Uzanan Elleri Kırmaya Dilleri Kesmeye Muktediriz...

Fatih Akıncıları derneği, İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı'ın   Çorum Akıncılar Derneği Başkanı Mustafa Çağdaş'ı hedef alan açıklamalrına yaptığı basın açıklaması ile cevap verdi.

İşte o basın açıklaması:

Bismillahirrahmanirrahim

İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı Geçtiğimiz Günlerde Basına Bir Açıklama Yaparak Mülteci Kardeşlerimizle İlgili Faaliyet ve Açıklamalarından Dolayı Çorum Akıncılar Derneği Başkanı Mustafa Çağdaş Kardeşimizi Hedef Almış Kendi Seviyesizliğini, Kafatasçı Şoven Mantığıyla Ortaya Koymuştur..

Buradan Açıkça Tüm İyi Partili Yöneticileri Ve Genel Başkanlarını  Uyarıyoruz.. Söz konusu Irkçı Şoven Söylemlerinizden Vazgeçin Ülkemize Sığınmış Mazlumlardan Elinizi Dilinizi Çekin..

Geçmişte İslâm Ümmetinin Hamisi Ve Koruyucusu Olan Milletimizin Bu Gün Mazlum Duruma Düşmüş İnsanlara Sahip Çıkması Kadar Doğal Ve Olması Gereken Bir Şey Yoktur.. Aziz Milletimiz Bu Tavrınızın Karşılığını Sizi Sandıkta Hezimete Uğratarak Verecektir..

Bundan Böyle Çorum Akıncıları Başkanı Mustafa Çağdaş Veya Akıncılar Hareketine Mensup Herhangi Bir Ferde Sözlü Veya Fiili Saldırı Olursa Hiç Tereddüt Etmeden Karşılığını Vereceğimizden Kimsenin Şüphesi Olmasın..

Türk'ü Kürd'ü Arab'ı Lazı, Çerkezi, Boşnağı İle Millet Olmuş İnsanımızın Kafatasçı Şoven Söylemlerinizle Nefretini kazanmaktan Başka Bir Şey Elinize Geçmeyecektir.. Geçmişte Nasıl Bu Sapık Düşüncelerinizle Mücadele Ettiysek Bugün de Karşınızda Bizi Bulacaksınız...

Vatanımıza Sığınan Mazlumlara Uzanan Elleri Kırmaya Dilleri Kesmeye Muktediriz...

Fatih Akıncıları