GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2021 09:21   Güncelleme : 19-08-2021 15:42

Japon Bilim Adamı: Batı, Türkiye’yi savaşmadan yok ediyor..

Japon Bilim Adamı: Batı, Türkiye’yi savaşmadan yok ediyor..

Milli ve manevi değerlerinden uzaklaşan Türkiye’ye yönelik yolsuzluk konusunda herhangi bir çalışma yapılmaması ve bu konuda yapılan eleştirileri ciddiye almaması sonucunda toplum kimliğini kaybetmeye devam etmektedir.

YETKİLİLER VE TOPLUM İŞGALE SESSİZ

Her türlü ahlaksızlığın işlendiği dizilerin Türk aile yapısını dinamitlediği gün geçtikçe daha da belirginleşmeye başladı. Batı kültürü altında ezilen Türk kültürü, savaşmadan yok edilmeye devam ediyor. Ne otoriteler ne de toplum bu yıkıma tepki gösteremez. Çünkü o dizileri ağzımız açık izlemeye devam ediyoruz.

JAPON BİLİMCİ: BATI, TÜRKİYE’Yİ SAVAŞSIZ YIKIYOR

Türkiye’de bulunduğu süre içinde araştırma yapan Japon antropolog Kalyo Yasuo, vardığı sonuçları Türk kamuoyuyla paylaştı. Yasuo, şoke eden haberde, “3 yıldır Türk kültürü okuyorum. Biri çok korkunç, diğeri çok garip. Korkunç Batı bir ülkeyi savaşmadan yok ediyor. Türkiye’de 3-5 dizi hariç. ülke, hepsi İslam Dini ve geleneğine aykırı. İşin tuhafı, herkes biliyor ama yine de izliyor. Anne baba çocuğuyla seyrediyor. Hayret…” dedi. Bu açıklamalardan sonra gerçeklerin hala ortada olmadığı gerçeği kabul edilmesi uyku halinin devam ettiğini göstermek için yeterliydi.

kamu365