GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-03-2021 14:07   Güncelleme : 25-03-2021 21:16

Kudüs Gönüllüleri Ve Fatih Akıncılarından Yasin Kuruçay Açıklaması....

Yasin Kuruçay hocaya destek için Kudüs Gönüllüleri ve Fatih Akıncıları derneği bir basın açıklaması yaptı.

Kudüs Gönüllüleri Ve Fatih Akıncılarından Yasin Kuruçay Açıklaması....

Yasin Kuruçay’ın İstanbul Sözleşmesi hakkındaki tweetleri üzerinden kampanya başlatan liberal-sol çevreler, Yasin Kuruçay hocayı hedef aldılar….

liberal-sol çevrelerin hedef aldıkları Yasin Kuruçay hocaya sosyal medya destek mesajları yağdı…

Yasin Kuruçay hoca için Kudüs Gönüllüleri ve Fatih Akıncıları derneği de destek açıklaması yaptı.

İşte Kudüs Gönüllerinin açıklaması:

YASİN KURUÇAY HOCAMIZIN YANINDAYIZ

Batı emperyalizminin dayattığı İstanbul Sözleşmesi adlı fasit projesine karşı verdiği ilkeli ve kararlı mücadelesiyle tanınan rehberlik öğretmeni saygıdeğer Yasin Kuruçay hocamıza karşı birtakım çevrelerin sürdürdüğü saldırılar, İstanbul Sözleşmesi’nin iptalinin hıncı ve intikam hırslarının bir yansımasıdır.

Yasin Kuruçay hocamızın ailelerimiz ve neslimizin kendi öz değerlerimize ve fıtratın hakikatlerine göre inşa edilmesi, ailelerimizin ve nesillerimizin kapitalist, seküler, sapkın ve fasit kumpaslardan korunması amacıyla sosyal kültürel ve ilmi alanda ortaya koyduğu çalışmalar bu küresel şebekelerin ve onların güdümlü unsurlarınca hedef alınmış durumda.

Elbette ki bu durum sadece Yasin Kuruçay hocamızın şahsına yönelik saldırılarla sınırlı değildir.

Çağdaşlaşma ve batılılaşma adı altında İslam dünyasında sürdürülen politikaların hedefi her zaman İslam toplumlarının dejenerasyonu olmuştur. Bu politikalar her düzlemde sürdürülmekte ve yaygın bir yozlaşma ortamı oluşturulmaktadır.

Bu tabloların karşısında değerlerimize dayalı bir birey, bir aile ve bir toplum inşa etme çabasını sürdüren bütün erdemli insanlarımıza takdir ve şükranlarımızı sunarken, onlara yönelik her türlü saldırıların karşısında duracağımızı da ilan ediyoruz...

KUDÜS GÖNÜLLÜLERİ

Fatih Akıncıları Derneğinin  Yasin Kuruçay için yaptığı açıklamada şöyle:

"YASİN KURUÇAY YALNIZ DEĞİLDİR"

Küresel güçlerin dayattığı İstanbul Sözleşmesi'ne karşı verdiği ilkeli ve kararlı mücadelesiyle tanınan Yasin Kuruçay hocamıza karşı bir takım çevrelerce sosyal medyada sürdürülen saldırılar, İstanbul Sözleşmesi'nin iptalinin hıncı ve bu fasit projeye karşı çıkanlara yönelik intikam hırslarının yansımasıdır..

Bu tür seviyesiz saldırı ve yıldırma girişimlerine karşı değerlerimize dayalı Birey, Aile ve Toplum inşa etme çabasında olan bütün Erdemli insanlarımıza şükranlarımızı arz ederken, Yasin Kuruçay gibi değerli hocalarımızı yalnız bırakmayacağımızı Müslüman mahallesinde salyangoz satmak isteyen ne idüğü belirsiz kurum yada şahıslara hiç tereddüt etmeden misliyle cevap vereceğimizi kamuoyuna ilan ederiz...

FATİH AKINCILARI