GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-03-2021 19:08   Güncelleme : 05-03-2021 19:08

Fitne peşinde koşan Türkiye Gazetesi neyi amaçlıyor?

Ekran Gazetesi olarak Türkiye Gazetesinin mezhepçi ve fitne ürünü yayınlarına son vermesini ümid ediyor Türkiye'de ve dünyada yaşayan milyonlarca Şii Müslümandan özür dilemeye davet ediyoruz.

Fitne peşinde koşan Türkiye Gazetesi neyi amaçlıyor?

Türkiye Gazetesi dünkü yayınının bulmaca ekinde mezhepçi ve fitneci bir skandalla yine gündeme geldi. Gazete, bulmaca sayfasında "sapık bir mezhep" diye sorduğu sorunun cevabını Şii şeklinde cevaplamış.

Emperyalistler ve Siyonistler İslam ülkelerini ırkçı ve mezhepçi yaklaşımla bölme peşinde olduğu bir dönemde Türkiye Gazetesi fitneci yayını ile buna çanak tutmuş durumda.

İslam ülkelerinin içinde bulunduğu hassas durum göz önüne alındığında emperyalist ve Siyonistlere hizmet eden bu tarz yayınların Türkiye'de de yapılması ise esef verici bir durum. Gazetenin Şii inancını sapık bir mezhep olarak göstermesi tepkilere neden oldu.

Gazetenin yapmış olduğu fitneci ve mezhepçi bu yayını ile neyin peşinde olduğu sorgulanırken, insanları kin ve düşmanlığa sevk eden gazete hakkında yetkili makamların harekete geçmesi bekleniyor. 

Hürseda Haber olarak, bizde Ekran Gazetesi olarak Türkiye Gazetesinin mezhepçi ve fitne ürünü yayınlarına son vermesini ümid ediyor Türkiye'de ve dünyada yaşayan milyonlarca Şii Müslümandan özür dilemeye davet ediyoruz.

Hürseda Haber