GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-02-2021 23:09   Güncelleme : 26-02-2021 23:14

Saadet Partisinden Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere tüm parti liderlerine davet...

Saadet Partisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderlerini Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 10’uncu sene-i devriyesi kapsamında yapılacak olan anma programına davet etti.

Saadet Partisinden Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere tüm parti liderlerine davet...

Türkiye, İslam dünyası ve insanlık için ortaya koyduğu fikirlerle çığır açan, Milli Görüş Hareketi lideri, 54. Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan; vefatının 10’uncu sene-i devriyesinde Saadet Partisi'nin düzenlediği "Yaşanabilir Türkiye" temasıyla yarın Ankara’da saat 19.30’da başlayacak ana programıyla anılacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE TÜM PARTİ LİDERLERİ DAVET EDİLDİ

Kovid-19 pandemisi nedeniyle sadece davetlilerin katılacağı programa, Saadet Partisi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere siyasi partilerin liderleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri özel olarak davet edildi. Program Saadet Partisi sosyal medya hesapları, TV5, Kanal 42 başta olmak üzere ulusal ve yerel televizyon kanallarından canlı yayınlanacak.

ÇEVRİMİÇİ KATILIMCILARA DİJİTAL BİLET VERİLECEK

Erbakan Haftası 2021 temasını anlatan bir sinevizyon gösterimi ve arşivlerden bugüne dek gün yüzüne çıkmamış videolar ile zengin ve dolu içerikler izleyicilerle buluşacak. Hazırlanan özel 'Erbakan Pul Koleksiyonu' ise katılımcılara hediye edilecek ve ayrıca dijital bir pul sergisi de yapılacak. Çevrimiçi katılımcılara özel olarak tasarlanmış dijital bilet çalışması da erbakanhaftasi.com adresinden temin edilecek.

Milli Gazete