GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2020 07:49   Güncelleme : 24-11-2020 07:49

MAK Danışmanlık Başkanı, Berat Albayrak’ın istifa nedenini açıkladı

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, Halk TV'de katıldığı canlı yayında Berat Albayrak'ın istifasına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

MAK Danışmanlık Başkanı, Berat Albayrak’ın istifa nedenini açıkladı

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, Halk TV'de katıldığı canlı yayında Berat Albayrak'ın istifasına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. İstifanın perde arkasında ekonomiyle ilgili tartışmaların değil, aile içi bir meselenin olduğunu iddia etti.

"Çok net olarak söyleyeyim, medyaya yansıyan kulislerde alınan bilgilerin yüzde 90'ı doğru değil" diyen ünlü anketçi Kulat, "Bu tamamen aile içi bir mesele, çok net. Tahmin değil. Bu aile içi bir mesele, ekonomi ile falan alakası yok, çok net söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

MHP'nin bu istifada etkisi olup olmadığına ilişkin iddialarla alakalı da konuşan Kulat, "Şu an Devlet Bahçeli'nin kabinede en sevdiği bakan sayın Süleyman Soylu'dur diğeri de Berat Albayrak'dır. Bunu çok net ifade edebilirim. Kendilerinin daha önce yaptığı açıklamalara dayanarak bunu söylüyorum. Berat Albayrak'tan MHP'nin bir şikayeti bildiğim kadarıyla hiç olmadı" dedi.

İslamiAnaliz