FİLİSTİN
Giriş Tarihi : 25-06-2020 07:54   Güncelleme : 25-06-2020 07:54

Milli Görüş camiasından Siyonist İsrail'in ilhak planına karşı direniş çağrısı...

Terör rejimi Siyonist İsrail'in işgal ve ilhak planına karşı Türkiye'den ciddi tepkiler geliyor.

Milli Görüş camiasından Siyonist İsrail'in ilhak planına karşı direniş çağrısı...

Siyonist İsrail Rejimi, Filistin'in Batı Şeria bölgesini egemenliği altına alarak işgali genişletme sürecini başlatacağını resmen duyurdu.

Twitter'da trend topik olan işgal adımına Milli Görüş camiasında sert açıklamalar geldi.

MUSTAFA KURDAŞ: BİZ FİLİSTİNİZ!

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş ilhak planına karşı tepkisini, "Müslümanlar sustukça, Filistin’i adeta İsrail'den önce bu suskunluk ve sessiz işbirlikçilik işgal ediyor... 2 milyar Müslüman küçücük bir ses verse... İsrail yıkılır oysa! Haykırmak gerek! Biz Filistiniz! Her zafer şartları teslim almakla başlar, şartlara teslim olmayacağız. Filistin davası konfor davası değildir… İsrail’e karşı topraklarımızı karış karış, santim santim savunacağız." şeklinde ifade etti.

Mustafa Kurdaş@MustafaKurdas

Müslümanlar sustukça, Filistin’i adeta İsrailden önce bu suskunluk ve sessiz işbirlikçilik işgal ediyor ...

2 milyar müslüman küçücük bir ses verse...

İsrail yıkılır oysa!

Haykırmak gerek!
BİZ FİLİSTİNİZ!

 

 

TURHAN: PAÇAVRA ANLAŞMA

Siyonist İsrail Rejimi'nin ilhak planına Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan, şu ifadelerle tepki gösterdi:

"Terör devleti israil’in sözde Batı Şeria ilhak planı kabul edilebilir değildir! Tüm kardeşlerimin dikkatini çekmek isterim. ABD ve İsrail adım adım “Yüzyılın Antlaşması” paçavrasını uygulamaya koyuyor."

Salih TURHAN@AGDSalihTURHAN

Terör devleti israil’in sözde Batı Şeria ilhak planı kabul edilebilir değildir! Tüm kardeşlerimin dikkatini çekmek isterim. ABD ve İsrail adım adım “Yüzyılın Antlaşması” paçavrasını uygulamaya koyuyor.

 

 

 

KARADUMAN'DAN İŞGAL TEPKİSİ

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman ise şu ifadeleri kullandı:

"Filistin'de her gün insan hakları ayaklar altına alınmakta. Dünyanın gözü önünde hemen her gün sokak ortasında yargısız infazlar yapılmakta. Filistin haksız bir işgal altında."

Abdulkadir KARADUMAN@akadirkaraduman

Filistin'de her gün insan hakları ayaklar altına alınmakta. Dünyanın gözü önünde hemen her gün sokak ortasında yargısız infazlar yapılmakta. Filistin haksız bir işgal altında.

 

 

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim ise "Filistinse mesele, ne zaman sustuk ki!" dedi.

Abdullah Sevim@drabdullahsevim

Filistinse mesele, ne zaman sustuk ki!!!

 

 

DURSUN ALİ ERZİNCANLI'DAN DA TEPKİ GELDİ

Sanatçı Dursun Ali Erzincanlı Twiiter'dan ilhak planına karşı "Kudüs’ün öfkesi kuzey ormanında büyüdü. Şimdi en büyüğü ortaya çıksın diye öfke elekte... Kudüs, kuzeyden gelecek bir arslan beklemekte! ... Ey bıçak! Kemiğe dayan! Kaçınılmaz son; Birgün Uyanacak son arslan" paylaşımında bulundu.

Milli Gazete