GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2020 08:50   Güncelleme : 03-06-2020 08:50

Bunun vebali ne olacak? Korona da engel olamadı, internetten kumara izin verildi..

Tarihte ilk kez internet üzerinden kumar oynama imkânı getirildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, internet aracılığıyla süper sayısal oyunların oynatılmasına dün gece saat 00.00 itibarıyla başlanılacağını duyurdu.

Bunun vebali ne olacak? Korona da engel olamadı, internetten kumara izin verildi..

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan vatandaşlar, kumarın kucağına itilmeye devam ediliyor. Tarihte ilk kez internet üzerinden kumar oynama imkânı getirildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, internet aracılığıyla süper sayısal oyunların oynatılmasına dün gece saat 00.00 itibarıyla başlanılacağını duyurdu. Artık elinde telefonu olanlar dahi çeşit çeşit kumar tuzağının içine itilmiş oldu.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden süper sayısal oyunlara (Süper On Numara, Süper Şans Topu, Süper Sayısal Loto ve Para Loto) ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Buna göre, sanal bayilerin teknik altyapıları üzerinden internet aracılığıyla bu kumar oyunlarının oynatılmasına dün gece yarısı itibarıyla başlandı. “Sayısal kumar” için belirlenen oyun kuralları ve kolon ücretleri, “süper sayısal oyunlar” için de geçerli olmakla birlikte her iki oyun grubu için iki ayrı ikramiye havuzu oluşturulacak.

İslamiAnaliz