FİLİSTİN
Giriş Tarihi : 14-05-2020 00:04   Güncelleme : 16-05-2020 09:56

Dünya Kudüs günü hazırlıkları devam ediyor..

Siyonist düşünce karşıtı Dünya halkı, Kudüs gününde Amerika başkanı Donald Trump'ın sözde Yüzyıl'ın Anlaşması planına karşı öfke ve nefretini dile getirecek.

Dünya Kudüs günü hazırlıkları devam ediyor..

Dünya halkı her zaman olduğu gibi yine de Filsitin halkıyla dayanışmasını bildirecek. İran İslam Cumhuriyeti Kurucusu rahmetli İmam Humeyni, Filistin halkına destek vermek amacıyla Ramazan ayının son Cuma gününü Dünya Kudüs günü olarak adlandırmıştı.

Amerika başkanı Trump Ocak 2020 tarihinde Şom Yüzyıl'ın anlaşmasınını tanıtırken, bu anlaşmanın Batı aSya'da barışa yol açacağını iddia etti.

Bu şom plan, dünya genelinde çeşitli ülkeler tarafından kınanmıştır. Söz konusu plan Siyonist rejimin Filistin topraklarında işgalciliğini sürdürmesine zemin hazırlamakta.

Bu sene dünya genelinde Koronavirüsle mücadeleler devam ederken, aynı zamanda dünya halkı Kudüs gününde Amerika başkanı Trump'ın söz konusu şom planına karşı nefret ve öfkesini bildirecek.

Dünya halkı bir kez daha Filistin halıyla dayanışmasını haykıracak.

İran İslam Cumhuriyeti Kurucusu rahmetli İmam Humeyni, Filistin halkına destek vermek amacıyla Ramazan ayının son Cuma gününü Dünya Kudüs günü olarak adlandırmıştı. 

Hürsedahaber