GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-02-2020 09:42   Güncelleme : 06-02-2020 09:42

Saadet Parti’li belediyeye icra geldi, başkanın makam arabasına el konuldu...

Saadet Partisi Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı'nın makam aracına AK Parti'li meclis üyelerinin “Kamu Yararı Kararı” teklifine red oyu kullanmasıyla beraber, icra geldi.

Saadet Parti’li belediyeye icra geldi, başkanın makam arabasına el konuldu...

Saadet Partisi’nin yönetimine geçen Kâhta Belediyesi’nin Belediye Meclisi’nde çoğunluğu oluşturan AK Parti’li üyeler, Başkan İbrahim Yusuf Turanlı’yı zor durumda bırakmak için, Ocak ayında belediyenin gayrimenkulleri hakkındaki “kamu yararı kararı”nı kaldırdılar. Böylece, belediyeye ait taşınmazlarının, iş ve hizmet araçlarının icra yoluyla satışının yolu açılmıştı.

İbrahim Yusuf Turanlı'nın açıklamaları:

Ak parti belediye meclis üyelerimizin “KAMU YARARI KARARI” teklifine RED oyu kullanmasıyla belediyemizin, gayrimenkullarının ve kamu yararı kapsamında olmayan hizmet araçlarının icra yolu ile satılmasının önünün açtı. Tüm hemşehrilerimin ve kamuoyunun bilgisine...

Halkımdan ve kamuoyundan dua ve destek istirham ediyorum. Ben ne pahasına olursa olsun halka hizmet etmek adına var gücümle çalışmaya devam edeceğim.

Kamu Yararını Kaldıran Ak Partili Meclis Üyelerinin İlk İcraatı diyebiliriz.

Belediye makam aracımız valilik kavşağında trafik ekipleri tarafında, icra dairesinin yakalama kararına istinaden bağlayarak çekici ile yediemin parkına çektiler.

İslamiAnaliz