GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-11-2019 11:10   Güncelleme : 20-11-2019 09:15

İslam'ın adıyla İslam'a hakaret: İsrafın böylesi görülmedi!..

Ihlamur Kasrı'ndaki ihtişamlı bebek mevlidi sosyal medyada tepki çekti. Bir bakanlıkta müşavir olduğu belirtilen bir babanın kızı için düzenlenen mevlitte minik bebeğe bir de tek taş pırlanta yüzük takıldı.

İslam'ın adıyla İslam'a hakaret: İsrafın böylesi görülmedi!..

Ihlamur Kasrı'ndaki  ihtişamlı bebek mevlidi sosyal medyada tepki çekti. Bir bakanlıkta müşavir olduğu belirtilen bir babanın kızı için düzenlenen mevlitte minik bebeğe bir de tek taş pırlanta yüzük takıldı. Görüntüler israfı haram kılan İslam'a yapılmış bir hakaret olarak değerlendiriliyor.

İSTANBUL'un tarihi mekanlarından Ihlamur Kasrı'nda düzenlenen bebek mevlidi sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Sosyal medya fenomeni Büşra Nur Çalar'ın kızı Berra için düzenlenen mevlit sosyal medyada paylaşıldı. Ihlamur Kasrı'nda düzenlenen mevlit için oldukça ihtişamlı bir organizasyon düzenlendiği görülüyor.

İsraf vurgusu

Büşra Nur Çalar'ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı görüntüler sonrası sosyal medyada tartışmalarda israf vurgusu yapılıyor.  Daha önce bebeği Berra Aksa için hazırladığı bebek odası ile de çok konuşulmuştu.

Haberin videosu için tıklayın

İslamianaliz