GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-10-2019 22:01   Güncelleme : 21-10-2019 08:48

Büyük Şeytan, niyetini açıkça söyledi: Bırakın Türkiye ve Suriye savaşsın

Büyük Şeytan ABD'nin Başkanı Donald Trump, ''Bırakın Türkiye ve Suriye savaşsın'' diyerek niyetini açık bir şekilde ortaya koydu. Böylelikle ABD'nin planının iki ülkeyi savaş meydanında karşı karşıya getirmek olduğu gün yüzüne çıktı.

Büyük Şeytan, niyetini açıkça söyledi: Bırakın Türkiye ve Suriye savaşsın

ABD Başkanı Donald Trump yaptığı paylaşımda, "Bırakın Suriye ile Esad Kürtleri korusun ve kendi toprakları için Türkiye ile savaşsın" ifadelerini kullandı.

Trump'ın paylaşımları şu şekilde:

"IŞİD halifeliğinin yüzde yüzünü yendikten sonra askerlerimizin çoğunluğunu Suriye'den çıkardım. Bırakın Suriye ile Esad Kürtleri korusun ve kendi toprakları için Türkiye ile savaşsın. Generallerime dedim ki, neden düşmanımızın toprağını korumak adına Suriye ve Esad için savaşalım? Kürtleri korumak adına Suriye’ye yardım etmek isteyen biri varsa bana uyar; bu, Rusya, Çin ya da Napolyon Bonaparte olabilir. Umarım her şey iyi gider, biz 7 bin mil uzaktayız!

"Bazı insanlar ABD’nin 7 bin mil ötedeki, Beşar El Esad’ın, düşmanımızın başkanlık ettiği Suriye’nin sınırını korumamızı istiyor. Aynı zamanda, Suriye ve kime yardım etmeye karar verilerse onlar da Kürtleri korumak istiyor. Ben, Amerika’nın sınırında ve onun bir parçası olan güney sınırımıza odaklanmak isterim."

İslamianaliz