GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2019 09:24   Güncelleme : 20-04-2019 09:24

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 82 milyon hep birlikte Türkiye İttifakı olarak hareket etmeliyiz..

Seçim tartışmalarını geride bırakarak asıl gündemimize odaklanmamız şart

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 82 milyon hep birlikte Türkiye İttifakı olarak hareket etmeliyiz..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye’nin önünde 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi bulunduğuna söyledi.

Erdoğan, şu ifadelere yer verdi: “Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır. Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir. Gayemiz, milletimizin refahını artırmak, güvenlik ve özgürlük dengesini koruyarak devletimizin bekasına yönelik tehditleri bertaraf ederek, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmaktır.

Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken, inşallah ülkemizin ihtiyacı olan yapısal reformları da hayata geçirmeye devam edeceğiz. Gücümüzü milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle TÜRKİYE ORTAK PAYDASINDA buluşmanın mücadelesini vereceğiz.”

2023 Türkiye’sini inşa edecek olanın yine milletin bizatihi kendisi olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte TÜRKİYE İTTİFAKI olarak hareket etmeliyiz.” dedi

Ocakmedya