YAZILAR
Giriş Tarihi : 01-06-2018 08:43   Güncelleme : 03-06-2018 08:43

Nevzat Özkaya yazdı:Umutlar yeniden filizlendi...

Ak Parti, 27. Dönem Milletvekili Adaylarına baktığımızda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “güçlü meclis” vurgusunu net olarak görmekteyiz.

Nevzat Özkaya yazdı:Umutlar yeniden filizlendi...

 

Ak Parti, 27. Dönem Milletvekili Adaylarına baktığımızda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “güçlü meclis” vurgusunu net olarak görmekteyiz. Listede çok yakından tanıdığım ve duruşuna, dava adamlığına şahitlik edeceğim/edeceğimiz; Ali Şahin, Hasan Turan, Yaşar Atılgan, Mehmet Baykurt, Mustafa Canbey, Sabri Balaban, Bülent Durgun gibi birçok değerli ağabeyimiz, dostlarımız da yer almakta. Rabbbim bahtlarıını açık etsin. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun.

Halkın her kesimine inmeyi hedefleyen vizyonla Adaylar, gece gündüz durmadan, ilçe ilçe, kapı kapı dolaşarak 24 Haziran’a yoğun bir şekilde hazırlanmaktalar.

Ak Parti’nin 27. Dönem İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adaylarından uzun yıllar dostluğumuz olan Av. H. Mehmet Baykurt’la geçen gün Sultangazi Belediyesi’nin basın mensupları için vermiş olduğu sahurda karşılaşıyoruz. Kendisiyle uzun uzun sohbet etme imkanı buluyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi üst liglere çıkaracak projelerinin olduğundan bahsediyor. On altı yıllık kazanımların devam etmesi için ülkemizin Ak Parti iktidarına ihtiyacı olduğuna vurgu yapıyor, insanlarımızın basiret sahibi olduğunu ve verecekleri doğru kararla Cumhurbaşkanımızın yanında olacağından şüphelerinin olmadığını da ifade ediyor.

Yazının tamamını okumak için