EDİTÖRDEN
Giriş Tarihi : 25-07-2017 10:05   Güncelleme : 26-07-2017 12:26

Editör yazdı: Ekran Gazetesini artık dünya takip ediyor….

Dün itibarı ile 24. 07. 2017 tarihinde; 20 Ülkeden okuyucularımızın Ekran Gazetesini takip ettiğini gördük. Türkiye’den sonra Almanya, Amerika, Filipinler, Fransa ve Hollanda en çok okuyucumuzun olduğu ülkeler…

Editör yazdı: Ekran Gazetesini artık dünya takip ediyor….

Sevgili dostlar yaklaşık dört yıldır internet haberciliği yapıyoruz. Gündemi sıcağı sıcağına sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ekran gazetesi olarak;  başta belirlediğimiz yayın ilkeleri ile yayın yapmaya çalıştık çalışıyoruz.

Bu ilkelerimizi kısaca “Evrensel İslami ilkelere bağlı, vahyin öğretilerini temel alan, cemaatçiliğe, mezhepçiliğe, ırkçılığa, zulme karşı duran, doğruluktan, haktan, mazlumdan, adaletten yana olan, Kudüs’ün Mescidi Aksa’nın Özgürlüğünü savunan, Filistin davasını iman ve İslam davasının bir parçası olarak gören, Müslümanların vahdetini ve kardeşliğini, önemseyen ve önceleyen” olarak ifade ettik.

Bu ilkeler etrafında yaptığımız yayında okuyucularımızın ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor. Buda bizim sizlere daha güzel bir Ekran Gazetesi sunma çabalarımızı arttırıyor.

Ekran Gazetesinin yazılımında yeni değişiklikler yaparak daha güzel bir görünüm kazandık. Yeni şeklimiz okuyucularımız tarafından beğenildi. Yeni yazılımla birlikte Okuyucularımızın ilgisini Google Analytics, üzerinden de takip etmeye başladık…

Bu yazıda Google Analytics verilerini sizlerle paylaşma gereği duyduk.

Dün itibarı ile 24. 07. 2017 tarihinde; 20 Ülkeden okuyucularımızın Ekran Gazetesini takip ettiğini gördük. Türkiye’den sonra Almanya, Amerika, Filipinler, Fransa ve Hollanda en çok okuyucumuzun olduğu ülkeler… Google Analytics verilerine göre dün itibarı ile Ekran Gazetesine 1240 kişi 20 ayrı ülkeden giriş yaptı yaklaşık olarak 3500 sayfa görüntülendi. Her sayfada geçirilen ortalama süre ise 3,5 dakika gibi önemli bir zaman. Bu zaman dilimi okuyucularımızın sitemize gir çık yapmadıklarını, yazılarımızı ve haberlerimizi okuduklarını gösteriyor.

Admin verilerine göre dün itibarı ile yaklaşık olarak okuyucularımız 6000 sayfa görüntülemesine sağladılar…

Sitemize olan bu ilgilerinden dolayı tüm okuyucularımıza teşekkür ediyoruz…

Daha iyi ve daha güzel bir Ekran Gazetesi için çalışıyoruz.

Gelecek günlerimizin hepimiz için tüm insanlık  için, ümmet için daha güzel olmasını diliyoruz. Ülkemizin ve İslam aleminin birliği için dua ediyor Adaletin ve sevginin hakim olduğu Kudüs’ün özgür olduğu bir dünya diliyoruz.