Darbenin arkasında Siyonist İsrail mi var?
Çiğdem Topçuoğlu

Darbenin arkasında Siyonist İsrail mi var?

ALLAH ( c.c ) DİYORUM ALLAH ( c.c )

Topal karınca gibi güçsüz, kanadı kırılmış güvercin gibi çaresiz, yaprakları dökülmüş çiçek misali kırılgan aklımızı menfaatin esaretinden kurtaralım inşaAllah.

Aklı selim kalbi selim olup yaptıklarımız ve yapmadıklarımız için Tövbe ile Yaradana sığınalım inşaAllah .

Vatanımızın birliği, diriliği, iriliği, kardeşliği en önemlisi de Ümmetin Selameti için; Son zamanlarda Ülkemizde yaşadıklarımızı rahmet tokadı olarak alıp, buna uygun işler yapmamız gerekir.

israil ile yapılan anlaşmalar, Amerika’yla dostluklar bir kez daha gösterdi ki bunun bedelini hepimiz ödüyoruz.

Hamd olsun ki gazab değil rahmet tokadı ile bunu Rabbimiz kerem buyurdu bize. Otoriteden izin alınmalı diyenlerin icazet ihaneti ortada.

Otoriteden izin alınmalı diyenler büyük şeytan Amerika’nın icazeti ile ülkemizi bir kaosa sürüklemek istediler. 15 Temmuz’da yapılmak istenen darbe girişimi Hamd olsun ki Hükümetimizin dik duruşu, halkımızın darbeye karşı meydanlara çıkıp direnişi ile akamete uğratıldı.

Sayın Cumhurbaşkanımız darbenin arkasındaki  dış güçlerden bahsetti ki bunlar büyük şeytan ABD ve Siyonist işgalci İsrail’den başkası değildi.

Burada Sayın Cumhurbaşkanımıza seslenerek diyorum ki; İri devlet Aşdot limanına yardım gemilerini değil, Gazze açıklarına savaş gemilerini gönderebilen devlettir. Yaptığınız anlaşmanın paçavraya dönüşeceğini siz de biliyorsunuz. Bu anlaşma ile İsrail ordusunun dokunulmazlığını kabul etmiş oluyorsunuz. Biz millete gelince; biz biriz, biz diriyiz, biz kardeşiz. Devletinde İri olup Ümmetin Selameti için bir şeyler yapması gerekir.”

Sayın Cumhurbaşkanımız naçizane sizi ALLAH ( c.c ) için seven,ALLAH ( c.c ) için uyaran bir kardeşiniz olarak; Topal karınca misali safımızın belli olması adına gönlümüzden dökülen damlalar.

 

ALLAH ( c.c ) DİYORUM ALLAH ( c.c )

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Bulaç Yazdı: Yükselen Milliyetçilik Ve Aşınan Kimlikler
Ali Bulaç Yazdı: Yükselen Milliyetçilik Ve Aşınan Kimlikler
Türkiye’de Edward W. Said’in “Kültür ve Emperyalizm” kitabı okundu, okunuyor…
Türkiye’de Edward W. Said’in “Kültür ve Emperyalizm” kitabı okundu, okunuyor…