Vicdan Sahibi Olan İnsanlara Sesleniyorum.
Çiğdem Topçuoğlu

Vicdan Sahibi Olan İnsanlara Sesleniyorum.

ALLAH ( c.c ) DİYORUM ALLAH ( c.c )

İnsanlık davasına inananlar, Siz vazgeçmedikçe bizde davamızdan vazgeçmeyeceğiz. Dün ne dediysek bugünde onu söylüyoruz.

İsrail denilen eli kanlı Siyonistlerle hiçbir şekilde anlaşılmamalı,dost olunmamalıdır. Özgürlük verilmez özgürlük alınır ilkesinden yola çıkarak bizlerin ayağı bağlı değil bir şeylerin de tutsağı değiliz. İçinde de değiliz hiçbir şeyin biiznillah.

Gerekçem: Eşimi ve 9 arkadaşımı öldürdüler. 54 yaralı gazi var. Beni ve diğer yolcuları tutukladılar. İsrail'de tutuklu kaldığım süre içerisinde hücrede açlık grevine başladığımda biliyordum ki bunlara güvenilmez bunlardan dost olmaz bunlarla anlaşılamaz. İşgalciler irademi kırmak için çaba harcadılar tıbbi müdahale yapmak istediklerinde bizi nasıl öldürmeye çalıştıklarını asla unutamadım unutamam da.

İnsan olmadıkları halde insanlık rolü oynayan bu kimselerin gaddarlık ve zulümlerini asla unutmamalıyız. Çok bitkin ve acılı durumdayken beni hapishanede sorguya götürdüler ayakta dahi duramıyordum.

Böyleyken onlarca asker tarafından çevrelendim, soyuldum, sövüldüm , dövüldüm. Dövülürken etrafımda onların iğrenç kahkahaları kulaklarımda çınlıyordu. Eşimi gemide öldürmüşlerdi. Bana da işkence ediyorlardı. Tek bir kelime çıkıyordu ağzımdan ALLAH(c.c) diyordum.

İki gün boyunca bu devam etti.

Sizlerin dualarıyla, kararlılığınızla güzelim vatanımıza geldik.

Sayın Cumhurbaşkanım !ALLAH (c.c) için lütfen işgalci Siyonist İsrail ile hiçbir şekilde hiçbir zaman taviz vermeyin ve anlaşma yapmayın.

Hak ve hakikat savaşçılarına samimiyetsiz tavizlerde bulunmak yakışmaz.

“Allah ( C.C ) Size Yardım Ederse, Sizi Yenecek Yoktur; Eğer Sizi Yardımsız Bırakıverirse, O'ndan Başka Size Yardım Edecek Kimdir? İnananlar Yalnız Allah ' ( C.C ) A Güvensinler. “  Âli İmran / 3 : 160

 

HAYIRLI CUMALAR

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?