İncinmiş Gönlümüzden Dökülenler
Çiğdem Topçuoğlu

İncinmiş Gönlümüzden Dökülenler

5 Yıl önce 31 Mayısta Mavi Marmara Gemisinde itrailli askerler bize saldırdıkları gün denizin ortasında bizi yardımsız bıraktığınız gibi şimdi davada da yalnız bırakıyorsunuz.

Bu dava ümmetin davası. Garibanların davası. Herkes kolayını bulmuş. Hepimiz itraile küfrediyoruz. Hepimiz itrail askerlerine küfrediyoruz. Hiç kimse kendine dönüp bakmıyor. Sorgulamıyoruz. Suçlu itrail mi? Suçlu itrail askeri mi?

Suçluyu ilan ediyorum.

Suçlu Müslüman devletlerin liderleridir. Suçlu tahtlarında oturanlardır. Suçlu paraya para katanlardır. Suçlu saraylarında oturanlarındır. Suçlu villalarında oturanlarındır. Suçlu havuzlarında yüzenlerindir. Suçlu o gece mışıl mışıl uyuyanlardır. Gözü Kapalı olanlardır. Suçlular kimlerdir biliyor musunuz? Katiller için alınan interpol kararını hala sümenin altında bekletip, göndermeyenlerdir. Suçlu Yıllardır zulümlerine zulüm katarak dünyayı bir örümcek ağı gibi saran Tarantula misali zehrini Müslümanlara enjekte eden bu gûruhla ilişkilerini (maddi-manevi) dostluk seviyesine çıkaranlardır.

Suçlu kim? Suçlu Cemaatlerdir, Stk lardır. Bir araya gelemeyen İslâm liderleridir. Kabe de bir araya geliyorsunuz da; Neden Mescid-i Aksa'yı kurtarmak için bir araya gelmiyorsunuz?

Ey Âlimler, ey liderler, ey cemaatler,ey STK lar..... Herkes kolayını bulmuş, herkes itraile küfrediyor. Hiç kimse kendisine bakmıyor. İtrail zaten hayvan, itrail alçak, itrail şerefsiz.... Binlerce kez onlara hayvan desek, alçak desek, şerefsiz desek ne değişiyor hiçbir şey.

Ey Müslüman liderler; bir kere yataklarınızdan, koltuklarınızdan, kalıplarınızdan kalkıp meydanları doldurun. Bakın neler değişiyor görün. Ben şahidim değiştirebileceğinize. Denizde yetişemediniz bize amma itrail hapishanelerinden sizlerin gayreti getirdi, sizlerin duaları getirdi bizi Türkiye'ye. Meydanları doldurdunuz. Meydanları doldurun bakın neler değişiyor. Bakın mazlumlar nasıl kurtuluyor. Bakın Mescid-i Aksa nasıl esaretten kurtuluyor.

Kendinize dönün ve silkelenin. Vahdeti oluşturun. İslam birliğini oluşturun. Siz konuşuyorsunuz. Onlar öldürüyor. Siz onlara aldanıp dost oluyorsunuz onlar öldürüyor. Siz anlaşalım diyorsunuz dakika geçmeden onlar Gazze yi bombalıyor.

Bütün rütbelerinizi, makamlarınızı, tabela kimliklerinizi bırakıp Mescid-i Aksa kimliğinize sahip çıkın. Kabe ye sahip çıkın. İnsanlığa sahip çıkın Masumiyete sahip çıkın. Adalete sahip çıkın. Var mısınız seferber olmaya? Var mısınız, ALLAH (c.c ) 'a adanmaya? Var mısınız itraile ve yandaşlarına ders vermeye?

Şunu iyi bilmeliler: "Biz parayla satılmayız. Bizim bir elimize ayı bir elimize güneşi verseniz bu davadan vaz geçmeyiz, Biiznillah."

Elinde soyunda kurusun Siyonizm. Siyonist itraille politikanizda sıfır ilişki istiyoruz. Ne yazık ki Selahaddin’in torunlarıyla Fatih’in torunlarını birbirine kırdırarak büyüyor itrail. Bu büyümeye dur dememiz gerekiyor.

Muhammed(s.a.s ) ile müjdelendiğimiz bugün (22 Aralık Salı Peygamberimizin doğum günü) Ona yakışan hal ve tavır içerisinde, özü sözü bir, Kürt Türk ayrımı yapmayan barış içerisinde , Filistinli, Suriyeli kardeşlerimizle hep birlikte ve dirilikte, esenlikler içerisinde, düşmanımızın gazından uzak duran topluluk olmayı Yaradandan niyaz ediyorum.

En güzele en güzel şekilde adanarak emanet olun.

 

Rasûlun Doğumu Mescid-i Aksa 'nın özgürlüğüne vesile olur inşaallah

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?