Akdeniz’de Yeni Bir Anlaşma ve Yeni Şer Ekseni,,

Akdeniz’de siyonist İsrail rejimi, Yunanistan ve Kıbrıs arasında büyük bir gaz anlaşması imzalandı...

Akdeniz’de Yeni Bir Anlaşma ve Yeni Şer Ekseni,,
Akdeniz’de Yeni Bir Anlaşma ve Yeni Şer Ekseni,, Zehra

Akdeniz’de siyonist İsrail rejimi, Yunanistan ve Kıbrıs arasında büyük bir gaz anlaşması imzalanarak, Türkiye’yi de hedefleyen yeni bir şek ekseni daha doğmuş oldu.
 
Siyonist timesofisrael sitesinde yer alan haberde “İsrail, Yunanistan ve Kıbrıs, Türkiye’nin bu anlaşmaya düşmanca tavır göstermesine karşın, Doğu Akdeniz’den Avrupa’ya gazı taşımak için Perşembe günü büyük bir boru hattı projesine imza attılar” denildi.
 
Haberin devamında şu ifadelere yer verildi:
 
“Bu anlaşma aynı bölgede Türkiye’nin Libya ile deniz yolu anlaşması yaptığı bir döneme geldi. Türkiye bu anlaşma ile, Doğu Akedinz’deki geniş gaz yataklarına uzanmayı hedefliyor.”
 
Siyonist rejim başbakanı Netenyahu, İsrail, Yunanistan ve Güney Kıbrıs arasında imzalanan gaz boru hattı anlaşmasıyla ilgili olarak “bugün İsrail için büyük bir gündür, çünkü İsrail bu anlaşma ile bir enerji gücü haline dönüşmektedir. Birçok komşumuz ile imzaladığımız anlaşmalar ile İsrail ekonomisini büyük çapta güçlendirmiştir” diyerek memnuniyetini dile getirmiştir.
 
Siyonist rejim, Yunanistan ve Güney Kıbrıs adına yapılan açıklamalarda, bu anlaşmanın bölge ve anlaşmaya imza koyanlar açısından “Jeo stratejik bir önem” taşıdığı belirtilmektedir. 

Kudüs Haber

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?