Abdulkadir Selvi: 'Adalet Bakanı, FETÖ açıklamasının ardından Erdoğan'la görüştü'

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün 'Düne kadar FETÖ ile aynı maklubeye kaşık sallayanlar bize FETÖ ile mücadele dersi vermeye kalkıyor' sözlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştüğü, sonrasında 'Cumhurbaşkanı’na bazı belgeler gösterdim. Çok iyi bir görüşme oldu' dediği belirtildi.

Abdulkadir Selvi: 'Adalet Bakanı, FETÖ açıklamasının ardından Erdoğan'la görüştü'
Abdulkadir Selvi: 'Adalet Bakanı, FETÖ açıklamasının ardından Erdoğan'la görüştü' Zehra

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün 'Düne kadar FETÖ ile aynı maklubeye kaşık sallayanlar bize FETÖ ile mücadele dersi vermeye kalkıyor' sözlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştü.

Gül görüşme sonrasında 'Cumhurbaşkanı'na bazı belgeler gösterdim. Çok iyi bir görüşme oldu' dediği ifade ediliyor...

Abdülkadir Selvi, Hürriyet gazetesinde yayımlanan 'Erdoğan, parti içi tartışmalar için ne dedi?' başlıklı yazısında Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün 'maklube' çıkışının ardından cumhurbaşkanı ile bir görüşme gerçekleştirdiğini ifade etti.

Selvi'nin yazısının ilgili bölümü şöyle: 

"Cumhurbaşkanı Erdoğan MKYK toplantısında bu konuda ciddi bir uyarıda bulunuyor, “Mümkün olduğunca partinin iç politik tartışmalardan uzak durması lazım” diyor. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Daha düne kadar FETÖ’cülerle aynı maklubeye kaşık sallayanlar çıkıp bize FETÖ ile mücadele dersi veremezler” diye bir çıkış yaptı. Peki Erdoğan’ın bu tartışmaya ilişkin tavrı ne oldu? Adalet Bakanı Gül’ün, bu konuşmadan sonra Erdoğan’la görüştüğü söyleniyor. Gül’ün, “Cumhurbaşkanı’na bazı belgeler gösterdim. Çok iyi bir görüşme oldu” dediği ifade ediliyor."

yazının tamamı için

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mehmet Irmak yazdı: Efsane Komutana Selam
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?
Mücahit Gültekin’den Kasım Süleymani yazısı: Neye Seviniyorsun?