bodrum escort

Ahmet Ağırakça: Rektör olurken 'Erdoğan’ın temsilcisiyim', görevden alınınca 'Mardin'e en büyük kötülük yapılmıştır'

Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanan kararnameyle, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. İbrahim Özcoşar atandı.

Ahmet Ağırakça: Rektör olurken 'Erdoğan’ın temsilcisiyim', görevden alınınca 'Mardin'e en büyük kötülük yapılmıştır'
Ahmet Ağırakça: Rektör olurken 'Erdoğan’ın temsilcisiyim', görevden alınınca 'Mardin'e en büyük kötülük yapılmıştır' Zehra

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça görevinden alındı.

Ahmet Ağırakça, göreve getirilirken "Ben Erdoğan’ın Mardin temsilcisiyim” demişti. Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. İbrahim Özcoşar atanması üzerine ise "Mardin'e yapılacak en büyük kötülük yapılmıştır" ifadelerini kullandı.

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. İbrahim Özcoşar atandı. Özcoşar'ın atanmasıyla ilgili karar Resmi Gazete'de yayınlnadı.

İbrahim Özcoşar Twitter hesabından, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanmış bulunuyorum. Rabbim bizi kendisine ve bize güvenenlere mahçup etmesin, üniversitemize hizmet etmeyi nasip etsin" dedi.

Prof. Dr. Ahmet Ağırakça ise Twitter hesabında  "Sayın Cumhurbaşkanımıza verilen yanlış bilgiler sonucu Merdin'e en son tayin edilecek adam rektör olarak tayin edilmiş bulunmaktadır. Mardin'e yapılacak en büyük kötülük yapılmıştır. Bu hatadan nasıl dönülecek bilemiyorum. Geçmiş olsun" dedi.

Görevi sona eren ve yeniden atanmayan Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça attığı twitter mesajını daha sonra sildi.

İslamianaliz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’de  Atasoy Müftüoğlu’nun “Umut Ve Sorumluluk” kitabı okundu, okunuyor…
Türkiye’de Atasoy Müftüoğlu’nun “Umut Ve Sorumluluk” kitabı okundu, okunuyor…
Atasoy Müftüoğlu yazdı: Anlam Ufuklarını Kaybetmek
Atasoy Müftüoğlu yazdı: Anlam Ufuklarını Kaybetmek