bodrum escort

Karamollaoğlu: Erbakan Hoca böyle yaparmış. Keşke olsaydı da ne yapacağını görseydik şimdi.

Temel Karamollaoğlu Erbakan’a hayattayken ihanet edip şimdi sahiplenmeye çalışanlara ‘Sahtekarlar’ dedi.

Karamollaoğlu: Erbakan Hoca böyle yaparmış. Keşke olsaydı da ne yapacağını görseydik şimdi.
Karamollaoğlu: Erbakan Hoca böyle yaparmış. Keşke olsaydı da ne yapacağını görseydik şimdi. Zehra

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Prof Dr. Necmettin Erbakan hayattayken ihanet edip şimdi seçimleri kazanmak için Erbakan’ın manevi mirasına sahip çıkmaya çalışanlara sert sözlerle yüklendi

Seçim çalışmaları kapsamında Kanal 42 ye konuk olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gündeme dair önemli açıklamlarda bulunurken Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adını seçimleri kazanmak ağzına alanlara şu sözlerle yüklendi:

"SAHTEKARLAR"

Bazı sahtekarlar çıkacak sahtekar diyorum çünkü Erbakan Hoca’ya ihanet edeceksin sonra da Erbakan Hoca’nın geçmişine sahip çıkacaksın. Utanmak icap eder. Sözlerini dinle. Sadece sözlerini dinlesinler. Hemen vefatından önce ne dedi. Lafla peynir gemisi yürümez. Gerçekleri görsünler.

“ERBAKAN HOCA OLSAYDI….”

Erbakan Hoca böyle yaparmış. Keşke olsaydı da ne yapacağını görseydik şimdi. O bizim yaptığımızdan on kat daha fazlasını tepelerine vura vura dile getirirdi. Erbakan Hoca milliydi. Erbakan Hoca İslam düşmanı bir papanın önünde Avrupa Birliği ortaklık görüşmelerine başlamazdı. Erbakan hoca Amerikalılar Irak’a müdahale ederken oraya destek vermezdi.Suriye’nin karışmasına destek vernez, Mavi Marmara’yı satmazdı Erbakan Hoca. Böyle laf mı olur.

Milli Gazete

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’de  Atasoy Müftüoğlu’nun “Umut Ve Sorumluluk” kitabı okundu, okunuyor…
Türkiye’de Atasoy Müftüoğlu’nun “Umut Ve Sorumluluk” kitabı okundu, okunuyor…
Atasoy Müftüoğlu yazdı: Anlam Ufuklarını Kaybetmek
Atasoy Müftüoğlu yazdı: Anlam Ufuklarını Kaybetmek