Konferansı iptal edilen Mustafa İslamoğlu: FETÖ gitti CÜTÖ geldi...

“Papalığın Endülüs’te yaktığı Engizisyon meşalesini, günümüzde Nakşi-Halidi İsmailağa tarikatının müritleri gururla taşıyor! FETÖ gidip CÜTÖ geliyor, ama bizim mağduriyetimiz hiç değişmiyor”

 Konferansı iptal edilen Mustafa İslamoğlu: FETÖ gitti CÜTÖ geldi...
 Konferansı iptal edilen Mustafa İslamoğlu: FETÖ gitti CÜTÖ geldi... Zehra

İnşaa - Der Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Manisa’da yapılacağı duyurulan Mustafa İslamoğlu konferansı güvenlik gerekçesiyle iptal edilmişti.

Ancak Konuya ilişkin açıklama yapan  Dernek Başkanı Orhan Akar  “Konferansın güvenlik gerekçesi ile iptal dildiği söylense de  biz biliyoruz ki işin aslı yasal olarak aldığımız izinlerde değil yaklaşık 1 haftadır sistemli olarak hükümete yakın cemaatların saldırısı altında kaldık. Hükümete yakın cemaatler konferansın iptal olması için Manisa Valiliği ve Manisa Büyükşehir Belediyesine gerek sosyal medyadan gerekse farklı iletişim kaynaklarını kullanarak yoğun baskı yaptığını biliyoruz.” Demişti.

Mustafa İslamoğlu hocada twitter hesabından yaptığı açıklamalarla bu olaya tepkisini dile getirdi.

İslamoğlu Hoca “FETÖ gidip CÜTÖ geliyor, ama bizim mağduriyetimiz hiç değişmiyor” dedi.

İşte Mustafa İslamoğlu hocanın o paylaşımları:

Cübbeli engizisyonun susturmaya çalıştığı konferasın adı KUR’AN’IN DEVRİMLERİ. Onlar Kur’an’ın ilk devirdiğinin ŞİRK DİNİ olduğunu biliyorlar. Kur’an’dan intikamlarını Kur’an ehlini susturarak almak istiyorlar. Din tüccarları, uzatmaları oynuyor. #SözünGücü galip gelecek.

Papalığın Endülüs’te yaktığı Engizisyon meşalesini, günümüzde Nakşi-Halidi İsmailağa tarikatının müritleri gururla taşıyor! FETÖ gidip CÜTÖ geliyor, ama bizim mağduriyetimiz hiç değişmiyor.

Manisa Belediyesi cübbeli trollerin etkisinde kalıp konferansımı iptal etmiş. Devlet kurumlarının da #SözünGücü yerine gücün sözüne destek olmaları yeni bir şey değil. TC’nin açılımı Tarikat Cumhuriyeti olmamalıdır.

Cübbeli Engizisyon elemanları, Atina’da olsalar Sokrat’ı; Kudüs’te olsalar İsa nebiyi; İskenderiye’de olsalar Hypatia’yı; Mekke’de olsalar Rasulullah’ı; Bağdatta olsalar İmam Azam’ı, Kindi’yi, Taberi’yi; İstanbulda olsalar Molla Lütfi'yi linçe yeltenen ‘kütle’nin içinde olurlardı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehadetinin 27. Yılında Bosna Şehidimiz Selami Yurdan Kudüs-Der’de anlıyor…
Şehadetinin 27. Yılında Bosna Şehidimiz Selami Yurdan Kudüs-Der’de anlıyor…
Serdar Duman, Türkiye ve ABD arasındaki ‘güvenli bölge’ uzlaşısını yazdı:
Serdar Duman, Türkiye ve ABD arasındaki ‘güvenli bölge’ uzlaşısını yazdı: