Yahya es-Sinvar: 'Filistin, Beyaz Teslim Bayrağı Kaldırmayacak.'

Es-Sinvar:” Kim, halkımızın İradesinin kırılması üzerine plan yapıyorsa kuruntu İçindedir.”

Yahya es-Sinvar: 'Filistin, Beyaz Teslim Bayrağı Kaldırmayacak.'
Yahya es-Sinvar: 'Filistin, Beyaz Teslim Bayrağı Kaldırmayacak.' Zehra

Ekran Gazetesi / Haber Merkezi

İslami Direniş Hareketi (Hamas), Gazze temsilcisi Yahya es-Sinvar, halkımız büyük dönüş gösterilerini sürdürme kararlılığındadır. Biz de halkımızın hedeflerini gerçekleştirmek için halkımızın yanındayız.”

Yahya es- Sinvar, bu Cuma gösteriye katılımı sırasında yaptığı açıklamada, halkımız uzak gelecekte Filistin’e dönüş, yakın gelecekte Gazze’deki kuşatmayı kaldırma hedefine ulaşıncaya dek gösterilere devam edecek dedi.

Yahya es-Sinvar özellikle genç katılımcıların çokluğunun altını çizerek kim bu gençlere güvenirse hedeflerini gerçekleştirir dedi.

Es-Sinvar, kim, halkımızın iradesinin kırılacağı, hedeflerinden geri adım atacağı, beyaz teslim bayrağını kaldıracağı hesabı içinde ise kuruntu içindedir. Kim, ABD, batı, siyonist işgalci, güvenlik koordinasyonu ( Mahmud Abbas yönetiminin, yönetimi altındaki bölgelerde siyonist işgalci ile iş birliği yapması) hesabı içinde kuruntu içindedir, dedi.

Es-Sinvar ancak en kıymetli, değerli canlarını altı aydan beri kurban veren gençlere güvenenlerin zafer kazanacağını vurguladı.

Es-Sinvar kim halkımızın iradesinin yıkılacağını zannediyor ve bunun için vakit harcıyorsa vehim içindedir. Biz- evvel Allah’a sonra kahraman halkımıza güveniyoruz –pak, temiz hür Mescid-i Aksa’da namaz kılacağız, Allah’ın izni ile dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İslam devrimin 40. Yıldönümü İstanbul’da Bir Sempozyum İle Anıldı..
İslam devrimin 40. Yıldönümü İstanbul’da Bir Sempozyum İle Anıldı..
Fatma Gültekin Yazdı: Abbas Musavi Ve Bir Şehid Aile
Fatma Gültekin Yazdı: Abbas Musavi Ve Bir Şehid Aile