Elazığ'da Yemen Halkıyla Dayanışma Programı Düzenleniyor (Davet)

Elazığ'da Türkiye Direniş Cephesi Dostları tarafından 8 Temmuz Pazar günü 'FİLİSTİN'DEN YEMEN'E DİRENİŞ EKSENİ NEDEN HEDEFTE?' konulu salon toplantısı düzenleniyor.

Elazığ'da  Yemen Halkıyla Dayanışma Programı Düzenleniyor (Davet)
Elazığ'da  Yemen Halkıyla Dayanışma Programı Düzenleniyor (Davet) Zehra

Elazığ'da Türkiye Direniş Cephesi Dostları tarafından mazlum Yemen halkıyla dayanışma amacıyla 8 Temmuz Pazar günü 'FİLİSTİN'DEN YEMEN'E DİRENİŞ EKSENİ NEDEN HEDEFTE?' konulu salon toplantısı düzenleniyor.

Programın organizatörlerinden aktivist Bahir Aydın konuyla ilgili olarak sitemize şu açıklamayı yaptı: 'Bilindiği gibi 2015 yılı Mart ayından bu yana SUUD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin yoğun hava ve kara saldırısına maruz kalan Yemen'de on binden fazla Müslüman şehit oldu. Hali hazırda ülkede yaklaşık 2 milyon Müslüman açlık ve bulaşıcı hastalıkla mücadele ediyor. Biz de Türkiye Direniş Cephesi Dostları olarak Suud,İsrail,İngiltere,Fransa ve BAE gibi emperyalist ülkelerin acımasız saldırısı altında bulunan Yemenli kardeşerimizle dayanışma içerisinde olduğumuzu kamuoyuna duyurmak için bu pazar günü Elazığ'da bir salon programı düzenliyoruz. Programa çevre il ve ilçelerden yoğun katılım olmasını bekliyor ve sizin aracılığınızla halkımızı programa davet ediyoruz.'

Yemen Halkıyla Dayanışma programı 8 Temmuz Pazar günü Elazığ Paşabey Düğün Salonunda saat 14:30'da başlayacak. Programa Kudüs TV Genel Yayın Yönetmeni Nureddin Şirin, Aktivist Bahir Aydın ve Kudüs Günü sitesi editörü Kemal Kemahlı konuşmacı olarak katılacaklar. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İslam devrimin 40. Yıldönümü İstanbul’da Bir Sempozyum İle Anıldı..
İslam devrimin 40. Yıldönümü İstanbul’da Bir Sempozyum İle Anıldı..
Fatma Gültekin Yazdı: Abbas Musavi Ve Bir Şehid Aile
Fatma Gültekin Yazdı: Abbas Musavi Ve Bir Şehid Aile