Etyen Mahcupyan ve Medya'dan tanınmış isimleri, Saadet Partisi’ne desteğini açıklıyor.

Seçime saatler kala “dip dalga” farklı bir boyuta büründü. Son seçime kadar Ak Parti’ye oy ve destek veren çok sayıda isim yarın sandıkta Saadet Partisi’ne oy vereceğini açıklıyor.

Etyen Mahcupyan ve Medya'dan tanınmış isimleri, Saadet Partisi’ne desteğini açıklıyor.
Etyen Mahcupyan ve Medya'dan tanınmış isimleri, Saadet Partisi’ne desteğini açıklıyor. Zehra

Seçime saatler kala “dip dalga” farklı bir boyuta büründü. Son seçime kadar AKP’ye oy ve destek veren çok sayıda isim yarın sandıkta Saadet Partisi’ne oy vereceğini açıklıyor. AKP hükümetlerinde 3 dönem başbakanlık ve genel başkanlık yapan Ahmet Davutoğlu’nun danışmanlarından Atılgan Bayar ve EtyenMahçupyan gibi isimler, “Saadet Partisi’ne oy verin” çağrısında bulundu. Yine hükümete yakın isimlerden olan gazeteci yazar Cemile Bayraktar da, “Cumhur İttifakı’na oy yok” açıklamasında bulundu.

Bu Partiye nasıl oy verilmez... Toplanın Saadet’e gidiyoruz

Atılgan Bayar, sosyal medya hesabından Saadet Partisi için yaptığı destek çağrısında önemli mesajlar verdi:

Bölgemde Ak Parti liste başı Berat Albayrak. Tabiî ki Saadet’e oy vereceğim.

 

Benimle Saadet’e gelen elini kaldırsın, bir görelim.

Bu Partiye nasıl oy verilmez.

Toplanın Saadet’e gidiyoruz.

Hey Saadet Partisi! Bu seçimlerde sizdeyiz. Evde misiniz?

Taşınıyoruz. Bilgimizle, birikimimizle, kalbimizle bu seçim baba evi Saadet Partisi’ndeyiz.

EtyenMahçupyan’la aynı dönem Ahmet Davutoğlu’nun stratejik danışmanlığını yapan ve geçmiş dönemlerde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin reklâm kampanyalarını da yöneten isim Atılgan Bayar da Saadet Partisi’ne oy vereceğini açıkladı. Twitter hesabından yaptığı açıklamada Saadet Partisi için, “Bu partiye nasıl oy verilmez” şeklinde attığı tweet’lerle desteğini duyurarak, Saadet Partisi’ne oy verilmesi yönünde açıklamalarda bulundu.

“BENİM TERCİHİM SAADET PARTİSİ”

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu’nun bir dönem danışmanlığını da yapmış olan EtyenMahçupyan, kime oy vereceğini açıkladı. Mahçupyan, yaptığı açıklamada, Saadet Partisi’ni tercih edeceğini duyurdu. AKP hükümetinin eski başbakan danışmanı olan EtyenMahçupyan, Saadet Partisi’nin mutlaka Meclis’te olması gerektiğini de söyledi.

“iktidar partisi’ne oy vermeyeceğim”

Hükümete yakın gazeteciler arasında yer alan eski Yeni Şafak Gazetesi yazarı Cemile Bayraktar da Saadet Partisi’ne destek verdiğini Twitter hesabından duyurdu. Yazar Bayraktar, attığı tweet’lerde hükümete destek vermeyeceğini de duyurdu. Hükümetin bazı kanadından ağır eleştiriler aldığını ve bu eleştirilere karşılık hükümet sessiz kaldığı için oyunu AKP’ye vermeyeceğini Twitter hesabından açıklayan Bayraktar, Saadet Partisi’nin bazı reklâm kampanyalarını beğendiğini de ifade ederek destek oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İslam devrimin 40. Yıldönümü İstanbul’da Bir Sempozyum İle Anıldı..
İslam devrimin 40. Yıldönümü İstanbul’da Bir Sempozyum İle Anıldı..
Fatma Gültekin Yazdı: Abbas Musavi Ve Bir Şehid Aile
Fatma Gültekin Yazdı: Abbas Musavi Ve Bir Şehid Aile