Eren Şanlı yazdı: Gerçek Mutluluğu Arayanların Kitabı: Mutluluk Atölyesi

Mutluluk Atölyesi kitabı bir kitapta olabilecek tüm güzel değerleri içinde barındıran bir kitap olma özelliği taşıyor.

Eren Şanlı yazdı: Gerçek Mutluluğu Arayanların Kitabı: Mutluluk Atölyesi
Eren Şanlı yazdı: Gerçek Mutluluğu Arayanların Kitabı: Mutluluk Atölyesi Zehra

Kendisini Ekran Gazetesindeki yazı ve röportajlarından da hatırlayacağınız eğitimci-yazar-besteci-Aile Bakanlığı AEP Formatörü Nevin Nesrin Soysal’ın yeni kitabı “Mutluluk Atölyesi” Ramazan ayında Hayy Yayınlarından çıktı. Aşkın Resulüne Yolculuk, Herşeyi Sende Buldum ve Aşkın Miracı kitaplarının yazarı Eren Şanlı, Eşsiz Nur serisiyle çocuk edebiyatı alanında iz bırakan yazar ödülünü alan Nevin Nesin Soysal’ın yetişkin alanındaki bu ilk kitabını Ekran Gazetesinindeğerli okuyucuları için değerlendirdi:

Mutluluk Atölyesi kitabını daha ilk gördüğümde kapak tasarımı bana değerli bir kitapla karşı karşıya olduğumu hissettirdi. Aslında kapak tasarımından çok içimdeki hisse güvenerek kitabı aldım. İçimdeki his beni yanıltmadı,kitap gerçekten muhteşem ötesi bir kitap. Bir kitapta olabilecek tüm güzel değerleri içinde barındıran bir kitap olma özelliği taşıyor.

Mutluluk Atölyesi size bir psikologa gitmişcesine terapi yapan başlı başına  muhteşem bir terapi kitabı. Kitabı okuduğunuzda mutluluğa giden yolun farkındalığını kazanıyorsunuz. Daha okurken  içinize mutluluk enerjisi siniyor.

Bir çok tasavvufi ve islami kitaplar okuyan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Mutluluk Atölyesini bir çok kitaptan çok daha fazla İslam'a hizmet eden, İslam'ı sevdiren, İslam'ı dinini en güzel yönü ile ortaya koyan bir kitap olarak buldum.

Kitabın her köşesi ilmek ilmek bilgi ile donatılmış çok kapsamlı bir eser. Mutluluk ve huzur ile ilgili aradığımız temel bilgileri kitapta fazlasıyla bulmak mümkün. Kitaptaki bilgiler uygulandığında kişinin  gerçek mutluluğu yakalayacağından şüphem yok.

Zaten kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Kitap kendini size öyle bir sevdiriyor ki okumadan duramıyorsunuz. Kitabı ilk aldığım gün çok işim olmasına rağmen işimi bir kenara bırakıp evde,otobüste,bankta ve gece uykudan kalkıp kitabı okumaya kendimi verdim. Kitabı daha ilk günde  200 sayfasını okudum. Kitap o kadar akıcı bir dille yazılmış ki kendini sevdirerek okutuyor.

Mutluluk atölyesininı mutluluğu arayanların baş ucundan ayırmayacağı, mutluluğu arayanlara rehber olacak potansiyelde bir kitap olduğuna tamamiyle inanıyorum.

Mutluluk Atölyesi kitabının yazarı Sayın Nevin Nesrin SOYSAL'ı  böyle güzel bir kitabı topluma ve insanlığa kazandırdığı için canı gönülden tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Çok kitap okurum ve hakikaten Mutluluk Atölyesi okuduğum en güzel ve değerli kitaplardan birisi. .

Kitabın layık olduğu değeri en kısa sürede bulacağına ve yüz binlerin bu değerli kitaptan istifade edeceğine inanıyorum. Okuyup değerlendirenlerden olmamız dileğimle.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Deveci Bilinç-Der’de Vahyin Işığında Namaz ve Müslüman’ı Anlatıyor…
Ramazan Deveci Bilinç-Der’de Vahyin Işığında Namaz ve Müslüman’ı Anlatıyor…
KONDA raporu: Son 10 yılda kendini ‘dindar muhafazakar’ olarak nitelendiren gençlerin oranı yarıya düştü..
KONDA raporu: Son 10 yılda kendini ‘dindar muhafazakar’ olarak nitelendiren gençlerin oranı yarıya düştü..