İslami Cihad Hareketi Temsilcisi Nasır Ebu Şerif: Allah'ın izniyle İsrail'in yok oluşu yakındır

İslami Cihad Hareketi Temsilcisi şunları söyledi: ‘Filistin Direniş Hareketleri de Siyonist Rejimle tam bir çatışmaya girmiştir ve Allah’ın yardımı ile bu rejimin yok oluşu yakındır.

İslami Cihad Hareketi Temsilcisi Nasır Ebu Şerif:  Allah'ın izniyle İsrail'in yok oluşu yakındır
İslami Cihad Hareketi Temsilcisi Nasır Ebu Şerif:  Allah'ın izniyle İsrail'in yok oluşu yakındır Zehra

Tesnim Haber Ajansı'nın haberine göre: Tahran’da Filistin’i destekleyen aktivistler konferansında konuşan İslami Cihad Hareketi Temsilcisi Nasır Ebu Şerif şu ifadelerde bulundu: ‘Kudüs’e dönüş konusu, Kur’an da geçen bir konudur ve bu Allah’ın vaadidir.

Ama esas mesele, bu dönüşün kim tarafından gerçekleşeceğidir ve Kur’an bu soruya cevap vermiş ve bunu Allah’ın halis kullarının yapacağını belirtmiştir.

Biz Güvenlik Konseyinden ya da Arap Birliğinden Kudüs’ü bizim için kurtarmalarını beklemiyoruz. Diğer taraftan müzakerelerin de bir faydası yoktur ve sadece Allah’ın iyi ve halis kulları bu olayı gerçekleştireceklerdir.

İran İslam İnkılabı Siyonist rejim için tehlikelidir. Çünkü bu inkılabın özü Siyonist Rejimin aksinedir. Ancak bu mücadelenin Siyonist rejimle devam edeceği söylenmelidir.

Filistin Direniş Hareketleri de Siyonist Rejim ile tam bir çatışmaya girmiştir ve Allah’ın yardımı ile bu rejimin yok oluşu yakındır ve biz nihayetinde onlara galip geleceğiz.

Bütün Müslümanlar için Kudüs’ün kurtarılmasının ve Filistin meselesinin önem arz ettiği bir zamanda bazı Arap ülkeleri liderlerinin Siyonist Rejimle açıkça ilişkide bulunması ve bu rejimle iş birliği yapması çok üzücüdür.’

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cevdet Işık Yazdı: Kayıpların En Büyüğü ‘Hakikat Bilincinin Kaybı’dır
Cevdet Işık Yazdı: Kayıpların En Büyüğü ‘Hakikat Bilincinin Kaybı’dır
10 Maddede Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Nedir?
10 Maddede Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Nedir?