Türkiye Direniş Cephesi Dostlarından Kürecik Protestosu..

Malatya’da Türkiye Direniş Cephesi Dostları adına bir grup; NATO Kürecik Radar Üssü ve ülkedeki tüm NATO üslerini kapatılması için basın açıklaması yapmak ve protesto eyleminde bulunmak amacıyla Malatya Valiliğine başvuruda bulundu.

Türkiye Direniş Cephesi Dostlarından Kürecik Protestosu..
Türkiye Direniş Cephesi Dostlarından Kürecik Protestosu.. Zehra

Grup tarafından yapılan basın açıklamasının metni:

Çok kıymetli basın mensupları malumunuz olduğu üzere büyük şeytan ABD’nin başkanı Trump önümüzdeki 15 Mayısta Tel Aviv’den Kudüs’e taşıma kararını tüm tepkilere rağmen fiiliyata geçirecek.

Bizler bu kararı protesto etmek ve aynı zamanda Ortadoğu’nun bağrına bir hançer gibi saplanan Siyonist işgalci rejimin güvenliğini sağlayan NATO Kürecik Radar Üssü’nün ve ülkemizdeki nifak ve ihanet yuvaları olan başta İncirlik olmak üzere tüm NATO üslerinin biran önce kapatılmasını talep etmek üzere 6 ve 13 Mayıs tarihlerinde Malatya’da Yeni Cami önünde saat 14:00’te halkımızın da katılımıyla kitlesel bir basın açıklaması yapmak için Malatya Valiliği’ne başvurmuş bulunuyoruz.

Kamuoyunun da yakından bildiği gibi bundan yaklaşık üç ay öncede aynı mantıkla hem Malatya Valiliğine hem de Aksadağ Kaymakamlığına müracaatta bulunmuştuk fakat 4 defa müracaat etmemize rağmen gerekli izin verilmemiştir.

Bu sefer Kudüs’ün açık bir şekilde tehdit altında olduğu bu zaman diliminde valiliğimizin söz konusu talebimize olumlu cevap vereceğini ümit ediyoruz.

Türkiyeli Direniş Cephesi Dostları olarak her platformda ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya sahip çıkacağımız ve kahrolsun Amerika, kahrolsun İsrail sloganını bütün Türkiye’de yükselteceğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cevdet Işık Yazdı: Kayıpların En Büyüğü ‘Hakikat Bilincinin Kaybı’dır
Cevdet Işık Yazdı: Kayıpların En Büyüğü ‘Hakikat Bilincinin Kaybı’dır
10 Maddede Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Nedir?
10 Maddede Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Nedir?