Temel Karamollaoğlu: Sesimize kulak verin, bizim derdimiz makam değil, ülke, millet ve adalet

Saadet Lideri Temel Karamollaoğlu, Konya’da partililer ile bir araya geldi...

Temel Karamollaoğlu: Sesimize kulak verin, bizim derdimiz makam değil, ülke, millet ve adalet
Temel Karamollaoğlu: Sesimize kulak verin, bizim derdimiz makam değil, ülke, millet ve adalet Zehra

Yurt programları kapsamında Konya’da partililer ile buluşan Saadet Lideri Karamollaoğlu, “Partilerimizi kapattılar. Darbeler yaptılar. Siyaset yasağı getirdiler. Bölmeye çalıştılar. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, kalplerimizdeki inanca müdahale edemeyecekleri için bu hareketi bitiremediler ve bitiremeyecekler” dedi.

Yurt programlarının ikinci durağı Konya’da büyük bir heyecan ve coşku ile karşılanan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin il başkanlığı binasında partililer ile bir araya geldi.

MİLLİ GÖRÜŞ’Ü HEDEFLERİNE ALDILAR

Milli Görüş hareketinin sadece Türkiye için değil, tüm ezilen ve mağdur için bir kurtuluş hareketi olduğuna dikkat çeken Karamollaoğlu, bu yüzden Milli Görüş’ün küresel dış güçlerin hedefi haline geldiğini belirterek, “Partilerimizi kapattılar. Darbeler yaptılar. Siyaset yasağı getirdiler. Bölmeye çalıştılar. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, kalplerimizdeki inanca müdahale edemeyecekleri için bu hareketi bitiremediler ve bitiremeyecekler.” diye konuştu.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Buluşmada konuşan Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hasan Hüseyin Uyar’da yaptığı konuşmada, Saadet Partisi’nin ülke sorunları için bir reçete olduğuna dikkat çekerek, bu süreçte daha çok çalışmaktan başka yol olmadığını ifade etti.

HERKESİN GÖZÜ BİZDE

Ülkemizde ve dünyamızda yaşanan sorunlara karşı Saadet Partisi’nin durduğu yerin artık toplum tarafından anlaşılmaya ve izlenilmeye başladığını kaydeden Karamollaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Bizim tamamı ile farklı düşünen kesimler bile artık bizi dinlemeye, izlemeye ve hak vermeye başladılar. Çünkü bizim samimiyetimizi gördüler. Bizim derdimizin makam değil, ülke, millet ve adalet olduğunu anladılar. O yüzden artık şunu söyleyebiliriz ki Saadet’in dönemi başlıyor.”

Milligazete

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recai Yurdan: 28 Şubat ve FETÖ mağdurlarını gündemden düşürmemeliyiz...
Recai Yurdan: 28 Şubat ve FETÖ mağdurlarını gündemden düşürmemeliyiz...
Şehid Mustafa Çamran Yazdı: Ruhun İrfanla Yükselişi...
Şehid Mustafa Çamran Yazdı: Ruhun İrfanla Yükselişi...