İntihar et, sen de kurtul ben de kurtulayım, Kanserli eşini dövüp, hastanede bırakıp kaçtı...

Türkiye'nin ölümsüz bir aşkın kahramanları olarak tanıdığı 17 yıllık kanser hastası Yeşim ile 'Seninle bir gün ömre bedel' diyen Orhan evlendi.

İntihar et, sen de kurtul ben de kurtulayım, Kanserli eşini dövüp, hastanede bırakıp kaçtı...
İntihar et, sen de kurtul ben de kurtulayım, Kanserli eşini dövüp, hastanede bırakıp kaçtı... Zehra

Türkiye'nin ölümsüz bir aşkın kahramanları olarak tanıdığı 17 yıllık kanser hastası Yeşim ile 'Seninle bir gün ömre bedel' diyen Orhan evlendi. Masalsı aşkta son iki ayda her şey değişti Orhan, "Hastalığından bıktım. İntihar et, sen de kurtul ben de kurtulayım" diyerek dövdüğü eşini hastaneye bırakıp kaçtı.

Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'in haberine göre, Orhan Koza’ya bir arkadaşı Yeşim Gökyar’ın fotoğrafını gösterdi. “İşte evleneceğim kadın” dedi.

Tanışan ve Orhan'ı da seven Yeşim Orhan'a "17 yıldır kanserle savaşıyorum. Benimle geleceğin yok" dedi. Orhan ise, "Ölürüm de vazgeçmem" yanıtını verdi.

Evliliğe karşı çıkan ailesini "Yeşim ile bir gün ömre bedel" diye ikna etti. Yeşim de bu evliliği istemeyen babasına "Ömrüm Orhan’ın yanında son bulsun" dedi.

TÜP BEBEK TEDAVİSİ BAŞLADILAR

24 Eylül 2017’de İstanbul’da evlenen iki aşık, tüp bebek tedavisine başladı. Yeşim “Kanser vücudumu sardı. Ama Orhan’ıma bebek vereceğim. Beşiktaşlıyım. Bebeğimizin adı Kartal olacak” diyordu. Orhan da, “Doğum yapınca hücreler yenilenirmiş. En çok ‘Yeşim kurtulur’ diye çocuk istiyorum. Bu çocuk aşkımızın mucizesi olacak” diyordu.

UYUŞTURUCUYA BAŞLADI, ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ

Bu mutluluk sadece 3 ay sürdü. Yeşim son iki ayda yaşadığı kabusu şöyle anlattı:

“Orhan uyuşturucu kullandığını benden gizlemişti. Yeniden uyuşturucuya başladı. ‘Seninle evlenerek büyük hata yaptım. Bıktım hastalığından, en iyisi sen intihar et. Sen de kurtul ben de kurtulayım’ diyordu. Beni eve kapattı. Geçtiğimiz ay öldüresiye dövdü. 1 hafta boyunca kanayan yaralar içinde aç olarak evde yattım.

HASTANEDE DE SALDIRMIŞ

“En sonunda da beni İstanbul’da özel bir hastanenin acil servisinin kapısına bırakıp kaçtı. 1.5 hafta yoğun bakımda yattım. Hastaneye gizlice girip beni dövmeye kalktı. Hemşireler gelince kaçtı.”

Baba Erdal Gökyar, “Kızımın tedavisi için bugüne kadar 2 ev satım. Kanser hastası yavruma eziyet eden bu cani yakalanıp en ağır şekilde cezalandırılsın” dedi.

42 KİLOYA DÜŞTÜ

25 yaşındaki Yeşim Gökyar 9 yaşında cilt kanseri oldu. Okula gidemedi. Eşinin feci şekilde dövdüğü Yeşim 1.5 hafta hastanede yattı. Şimdi evinde. Ama iyileşemiyor. Dayak sonrası 56 kilodan 42 kiloya düşen Yeşim’in durumu ciddi. Kaçan Orhan Koza aranıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atasoy Müftüoğlu Yazdı: Statü ve çıkar mücadeleleri yeni bir putperestliğe dönüşüyor.
Atasoy Müftüoğlu Yazdı: Statü ve çıkar mücadeleleri yeni bir putperestliğe dönüşüyor.
Ali Bulaç Yazdı: Kelam-ı Muhammed: Dil, toplum, kültür
Ali Bulaç Yazdı: Kelam-ı Muhammed: Dil, toplum, kültür